Оксана Продан в Херсоні: Зробити так, щоб держава працювала на людей

Саме так визначила пріоритети президентської політичної сили народний депутат України Оксана Продан в передачі «Трибуна депутата», що вийшла в ефірі місцевого телеканалу «Скіфія» на Херсонській обласній телерадіокомпанії.

За словами народного депутата, усі роки незалежності у нашій країні штучно створювалася система, яка робила людей якомога більш залежними між влади. Щоб жоден підприємець, жоден пенсіонер не міг ані кроку зробити без допомоги чиновника.

Адже цілком залежними людьми можна було маніпулювати, в тому числі напередодні виборів, вважає парламентар: «Щоб можна було десь лампочку вкрутити, дитячий майданчик побудувати чи пофарбувати лавочку, і сказати: якби не я, то у вас би цього не було. І стимулювати до голосування за того чи іншого мажоритарника».

Окрім того, така залежність від чиновників, за її словами, створювала умови для корупційних діянь. «Наприклад, в Україні зараз більше 40 різноманітних реєстрів — реєстр підприємців, реєстр нерухомості, юридичних осіб. Тобто, влада знає про нас усе. Але разом із тим, щоб отримати ту ж пенсію, треба зібрати цілий перелік довідок в органах державної влади», - сказала народний депутат.

«Тому завдання влади і моє особисто, як представника політичної сили, з якою я йду на вибори, зробити так, щоб держава працювала на людей, щоб громадяни, які працюють, і ті, які вже пенсію отримують, були вільні від держави», - підкреслила вона.

Усі механізми для цього є, вважає Оксана Продан, вони закладені в законопроектах, які напрацьовані, зокрема, фракцією УДАР. Деякі з них вже працюють. Але більшість поданих законопроектів так і не вдалося прийняти тим складом Верховної Ради, що вже відходить. Але цей пакет законопроектів буде прийнятий в якості першочергового вже оновленим парламентом.

Взагалі, як підкреслила нардеп, в Україні зараз складається унікальна ситуація — коли для проведення реформ є і політична воля, і команда, яка здатна їх провести. А головне — є покроковий, цілком реальний, план оновлення країни – «Стратегія — 2020», якій презентував Президент України Петро Порошенко.

«Він перший Президент, який сказав, якою буде Україна в 2020 році. Ми знаємо точно, що вона буде успішною, в ній будуть створені робочі місця, з яких будуть платитися податки, з яких будуть фінансуватися і пенсії, і дороги, і дитячі садочки, і освіта», - підкреслила Оксана Продан.

Проте чимало зараз залежить від результатів дострокових парламентських виборів, які пройдуть 26 жовтня. За словами О.Продан, зараз в буквальному сенсі від кожного з нас залежить, яким буде майбутнє нашої країни, чи буде в ній мир і спокій, чи стане вона європейською.

«Так, іноді опускаються руки, але без віри жодна людина не може жити. Від кожної людини, яка прийде голосувати і обере ту команду, яка візьме на себе відповідальність за всю Україну, залежить майбутнє. Віриш у себе — прийди і проголосуй, не дай сфальсифікувати результати», - закликала мешканців Херсонщини парламентар Оксана Продан.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів