Херсонська адміністрація захищає інтереси мешканців Херсона?

Сьогодні, 1 серпня, заступник голови ОДА Дмитро Ільченко, під час засідання транспортного комітету Громадської ради знову давав поради міській владі.

У Дмитра Ільченка, мабуть є традиція приходити на кожне засідання, яке стосується підняття тарифів на пасажирські перевезення у місті Херсоні. Чи то ОДА вирішила попіклуватись про громадськість, чи то пан Ільченко хоче зробити собі належний піар – не зрозуміло. Але, вже в котрий раз заступник голови ОДА виступає з палкою промовою, захищаючи інтереси мешканців Херсона.

Наприклад, під час сьогоднішнього засідання він заявив, що ОДА висловлює подяку міському голові за те, що він призупинив рішення міськвиконкому, щодо підвищення цін за проїзд у маршрутках, а також додав, що готовий надавати допомогу у досліджені цього питання, варто тільки до нього звернутись...

«Херсонської ОДА дуже вдячна міському голові та міській громадській раді за те, що була взята на себе така відповідальність, щодо тарифів. У нас, в ОДА, нажаль не має такої громадської ради, якій би можна було доручати ось такі аспекти. Але, хотілося б попросити вас про одну річ, яка стосується підвищення тарифів на пасажирські перевезення.

Коли розпочався процес, щодо підвищення тарифів – виникла така ситуація, що, по суті, віз був поставлений попереду коня. Перевізники почали диктувати свої умови, вони ж надали певні розрахунки, а громада почала відбиватися і доводити, чому розрахунки перевізників неправильні. Це неправильно, тому, що перевізники заздалегідь зацікавлені люди.

Тому, зараз дуже правильно буде, якщо саме ви (міська громадська рада) зробить розрахунки, які б вони не були. Але, нехай тоді перевізники доводять, що розрахунки не вірні, щоб вони були стороною, яка захищається», - заявив Ільченко.

А також підкреслив, що процедура останніх громадських слухань була проведена повністю не легітимно, такий висновок зробило обласне управління транспорту. В тому числі, за словами Дмитра Ільченка, головуючий на минулих зборах не мав права головувати. Згідно статуту це мав робити, або міський голова, або його доручена особа.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів