«Людина – понад усе!» – нова політика України, яку пропонують ліберали

Ліберали оголошують старт всеукраїнської акції на підтримку підвищення мінімальної зарплати

Ліберальна партія України розпочинає всеукраїнську акцію «Людина - понад усе!» на підтримку підвищення мінімальної заробітної плати. Акція спрямована на підтримку ухвалення законопроекту №4842, який передбачає встановлення мінімального розміру заробітної плати на рівні 25 гривень за годину, що дозволить підняти мінімальну зарплату до 4200 гривень на місяць. Про це повідомив голова Ліберальної партії України, народний депутат Михайло Опанащенко під час брифінгу в кулуарах парламенту.

«Ситуація з оцінкою праці наших громадян - катастрофічна. Молодь, освітяни, лікарі та інші працівники бюджетної сфери отримують в середньому сім гривень за годину. Таких доходів заледве вистачає на життя.

Працюючі люди переведені на хліб і воду! Навіть в тюрмах годують краще! Проблему потрібно визнати! І сідати за стіл перемовин з долученням науковців, представників міжнародних організацій.

Тому Ліберальна партія розпочинає всеукраїнську акцію «Людина понад усе!», в рамках якої ми вимагатимемо розгляду та ухвалення законопроекту №4842 щодо підвищення мінімальної зарплати до 25 гривень на годину», - наголосив політик.

Михайло Опанащенко впевнений, що неможливо розвивати країну, не забезпечивши людям гідні умови праці.

«Інакше ми приречені на втрату трудового потенціалу – наша молодь і надалі виїжджатиме за кордон, адже ніхто не залишиться будувати державу за 1200 гривень на місяць. Тому підняття мінімальної зарплатні повинно стати основним завданням держави», - наголосив Михайло Опанащенко.

P.S. Акція «Людина - понад усе!» охопить абсолютно всі обласні центри країни, а стартує вона 23 липня о 10:30 одночасно в Києві, Одесі та Житомирі. Усі масові заходи відбудуться біля приміщень місцевих обласних рад. Учасники мітингів розпочнуть збір підписів на підтримку законопроекту про підвищення заробітної плати та вимагатимуть від місцевих депутатів звернутись до парламенту та Кабміну з проханням підтримати законодавчу ініціативу лібералів.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів