Україну включили до глобального залізничного проєкту

Середземноморський,коридор,залізничне,сполучення

Львів стане частиною Середземноморського коридору: поїзди почнуть їздити до більшості країн Європи.

Повідомляє – іспанське видання Levante

ЄС оголосив про значний розвиток залізничного сполучення через континент, що з'єднує Середземноморський регіон. Україну включили до глобального залізничного проекту.

Цей залізничний проєкт, затверджений ще у 2011 році, наразі охоплює принаймні 10 країн, а включення України робить його єдиним шляхом, який пролягає через всю Східну та Західну Європу. Однак нові пункти призначення викликали певне здивування, оскільки деякі популярні локації, такі як Малага та Марбелья, були виключені з маршруту.

Пасажирські потяги рухатимуться зі швидкістю 160 км/год та перетинатимуть кордони лише за 25 хвилин. Повідомлення розпочнеться від південного узбережжя Іспанії, пролягаючи через Альмерію, Гранаду та Антекеру, а закінчиться у Львові.

Новий коридор, який поєднає ініціативи Іспанії та ЄС, є кроком у напрямку покращення транспортної інтеграції в Європі та сприятиме ефективній мобільності та торгівлі між країнами ЄС. Попри деякі складнощі, проєкт має потенціал стати успішною ініціативою.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон