50 млдр € : Які є перешкоди? Чого досяг Орбан?

Ukraine Facility,50 млрд €,надання,фінансової,допомоги,Україні

Рада Європи нарешті узгодила рішення надання фінансової допомоги Україні на наступні 4 роки в розмірі 50 млрд € в межах програми Ukraine Facility. Це рішення лідери Європейського Союзу планували погодити ще на Саміті в грудні , але відклали через шантаж Віктора Орбана .

На цьому моменті не варто тішитись цією новиною , а краще уважно ознайомитись в якому саме вигляді Україна отримає цю допомогу і чого Європейський Союз чекає натомість.

Треба відмітити , що велика зрада тут відсутня але її присмак все ж таки відчувається. Орбан хоча й отримав на цьому деякі важелі тиску , але вони більш схожі на виключно політичні бонуси. Якщо казати про перегляд щорічної фінансової допомоги, то Орбан все таки отримав для себе деякий зиск.

Шантаж Орбана задля отримання для себе більшого фінансування від ЄС не справдився, але на довгострокову перспективу Угорщина все таки може щось розраховувати.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон