Україна закуповуватиме масові дрони через систему Prozorro — рішення Кабміну

Prozorro,Mavic, Autel,Matrice

Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що держава закуповуватиме дрони через систему Prozorro.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

«Кабінет Міністрів підтримав постанову Міністерства економіки, яка стосується постачальників масових дронів, як-от Mavic, Autel та Matrice», — йдеться у повідомленні.

Михайло Федоров зазначив, що ці продавці отримують рівні умови для доступу до державних контрактів, і завдяки конкуренції можна буде знижувати вартість. Тобто закупівлі будуть швидкими та за вигідними цінами.

Він також наголосив, що строки та місця поставок будуть закритими для широкого загалу і недоступні росіянам.

«Як це працюватиме: замовник, який хоче придбати дрон, виставляє на Prozorro оголошення-рамку з описом потрібного безпілотника. У цій рамці зможуть зареєструватися продавці, а потім вони отримують інформацію про строки, місце поставки та інші дані, необхідні для закупівлі. Далі буде аукціон, а переможе продавець, який надасть найвигіднішу пропозицію», — розповів Віцепрем’єр-міністр.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон