НАТО відчуває провину за те, що не дозволило Україні вступити до Альянсу

Борис,Джонсон,відчуває,провину,членство,НАТО

Борис Джонсон заявив, що НАТО відчуває "глибоку інституційну провину" за ненадання Україні членства, адже якби Альянс виконав свої обіцянки, російського вторгнення можна було б уникнути.

НАТО відчуває "глибоку інституційну провину" за ненадання Україні членства, адже якби Альянс виконав свої обіцянки, російського вторгнення можна було б уникнути. Про це заявив колишній прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон у документальному фільмі BBC “Путін проти Заходу”, повідомляє The Times.

"Є глибока інституційна провина НАТО. Якби Альянс зробив те, що обіцяв, і дійсно направив українців на правильний шлях до членства, є аргумент, що Путін не зробив би того, що він зробив", - сказав Джонсон.

Експрем'єр-міністр Великої Британії зазначив, що саме через колективну невпевненість НАТО з часом стала "фатальною", оскільки Путін думав, що це колективна невпевненість: "О, ну вони ж не серйозно".

"Ви бачите, що демократія зникає, автократія отримує свій шлях. Я сподіваюся, що вторгнення в Україну знаменує собою кінець цього, і це той момент, коли Захід скаже Путіну: "Все, досить. Ми запихаємо тебе назад в коробку", - сказав він.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон