Неочікувано: Китай виступив проти Росії

Китай,Сила,Сибіру,газові,родовища

В Росії такого не очікували. Китай виставив рахунок РФ.

Пекіном прямо було заявлено Москві : «Якщо маєте намір качати нам свій газ – ви віддасте його нам майже безкоштовно і побудуєте всю необхідну для цього інфраструктуру за свій власний кошт.»

Про це повідомляє Financial Times.

Мова йде про масштабний проект Сила Сибіру-2.

Величезний газопровід «Сила Сибіру-2» ,котрий повинен з’єднати російські газові родовища з Китаєм затримується в будівництві через подовження перемовин по контракту .

Про це зізнались в Монголії , де й повина проходити більша частина газової труби.

Але ж ще на момент запуску проекта «Сила Сибіру-1» вже було зрозуміло, (і це признавали російські економісти) , що проект є чисто політичним й Китай переломить Москву ще на етапі його запуску.

Путіну тоді вкрай потрібно було показати що у Росії є потужний новий партнер і тому Запад замерзне без російського газу. Але нюансів як праці «Сили Сибір-1» так і Сибір-2 величезна кількість. І тут Китай знайшов не те що дешевого для себе постачальника , а дійсно, ледве не задарма Росія віддає той самий газ, лише б диктатор Путін виглядав великим лідером.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон