Хорватський суд прийняв рішення про передачу арештованої яхти Медведчука Україні

Медведчук,яхта,суд,Хорватії,Дума

Суд Хорватії на підставі запиту про міжнародно-правову допомогу схвалив рішення передати Україні яхту Royal Romance, яка належала колишньому нардепу Віктору Медведчуку

Про це повідомила голова Агентства з розшуку та менеджменту активів Олена Дума на своїй сторінці у Facebook 25 січня.

"Отримано запевнення, що Хорватія очікує якнайшвидшої передачі судна Україні. На думку хорватської сторони, правових перешкод для здійснення цього наміру не існує", — зазначила посадовиця.

Водночас голова АРМА пояснила інформацію, оприлюднену в хорватських ЗМІ про відплиття арештованої яхти Медведчука.

"Агентство тримає питання на особливому контролі та володіє достовірними даними про те, що арештована яхта 25 січня 2024 року тимчасово відчалила для підтвердження її технічної спроможності, плавучості та роботи двигунів. Проведення цих заходів відбулось за рішенням окружного суду", — підкреслила Олена Дума.

Посадовиця додала, що АРМА отримало погодження на проведення повторного огляду цього активу. Після проведення оцінки арештованого активу Агентство планує здійснити його реалізацію.

"Продаж цього лоту стане першим прикладом реалізації арештованих активів, що перебувають за кордоном", — підсумувала голова АРМА.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон