Британія планує закупити в Німеччині ракети Taurus, щоб передати більше своїх Storm Shadow Україні

Британія,Німеччина,Taurus,Storm,Shadow

Велика Британія запропонувала Німеччині закупити крилаті ракети Taurus, щоб відправити більше ракет Storm Shadow до України. Про це повідомляють німецькі видання Handelsblatt та Tagesspiegel у середу, 24 січня.

Велика Британія запропонувала Німеччині розв'язати питання щодо передачі ракет. Згідно з інформацією видань, німецький уряд міг би експортувати Taurus до Британії, а лондонський уряд натомість поставив би Україні крилаті ракети Storm Shadow.

"Якщо це принесе користь Україні, то це, безумовно, є варіантом в рамках міжнародного співробітництва", - сказав депутат німецького парламенту від Соціал-демократичної партії (СДПН) та доповідач з питань оборонного бюджету у бюджетному комітеті Бундестагу Андреас Шварц.

Але голова Комітету з питань оборони Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн заявила виданню, що для неї подібний обмін не є варіантом. На її думку, Storm Shadow не є еквівалентною заміною Taurus.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон