Сергій Козир: Приємно, що освітяни відчувають нашу підтримку

Херсонщина, Козир, освіта
Про прискорення реформ у професійній освіті та відродження промисловості говорили сьогодні із колективами Новокаховського професійного електротехнічного ліцею та Професійно-технічного училища №14, - розказав кандидат у народні депутати Сергій КОЗИР:

- Ці заклади відомі не лише на Херсонщині. Адже за роки свого існування випустили тисячі висококваліфікованих спеціалістів, які працюють на багатьох підприємствах всієї країни.

Дуже приємно, що весь цей час навчанням і вихованням молодого покоління в ліцеї та училищі займаються люди, які мають вагомий життєвий і виробничий досвід та вкладають багато сил у покращення матеріально-технічної бази своїх закладів.


На тому, що робітнича професія має стати престижною, наполягає і Президент країни. У березні цього року було підписано Указ “Про пріоритетні заходи щодо розвитку професійно-технічної освіти», а МОН створив відповідний проєкт концепції Державної цільової соціальної програми на 2022-2027 роки, що дозволить сформувати оптимальну мережу освітніх закладів, підвищити рівень заробітної плати і розмір стипендій.

Люди запитували, коли очікувати зміни та, що буде з новими робочими місцями. Нагадав, що наразі розробляємо з головами тергромад питання відкриття нових унікальних підприємств у кожній громаді, де могли б працювати, зокрема, і випускники профтехзакладів.

Приємно, що освітяни відчувають нашу підтримку. Як зазначила директор електротехнічного ліцею Олександра Василівна, вперше за 47 років її освітнього стажу заклад отримав кошти на пожежну сигналізацію. Наразі на двох поверхах ліцею сигналізацію вже встановлено, ведеться робота на третьому поверсі.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів