"Наш край" запропонував антикризові заходи, що дозволять зменшити ціни на пальне

Пальне, заходи, Наш край
Влада має ефективніше контролювати ситуацію на ринку пального. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак та запропонував заходи для зниження цін на пальне.

За його словами, «Наш край» пропонує антикризові заходи, що дозволять зменшити вартість цін на пальне.

«Ціни на пальне продовжують зростати – від початку року вони зросли на понад 10%, а з листопаду минулого – на 17%. Вартість палива формують ціна на нафту, курс національної валюти та внутрішній попит на паливо. Влада має контролювати ціни на ринку палива», – зазначив Олександр Мазурчак.

Окрім цін на пальне, зростання вартості пального вже стало причиною підвищення цін на основні групи товарів та витрат на їхню доставку, зазначив співголова партії.

«У зв’язку з підвищенням цін на пальне у аграріїв зростуть витрати на обробку 1 га землі, що у розпал весняної посівної призведе до додаткових витрат коштів. Як наслідок – за місяць вартість продуктового кошику українця зросла вже майже на 2%. Потрібно скасувати плату за ліцензію за зберігання пального для дрібних фермерських господарств», – додав Олександр Мазурчак.

«Наш край» закликає уряд контролювати ситуацію з ціною палива для українців, зазначив співголова партії.

ПП НАШ КРАЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів