Наш край: Непрофесіоналізм влади у боротьбі з епідемією загрожує колапсом медичної системи

Наш край, коронавірус, колапс
Повний непрофесіоналізм влади у боротьбі з епідемією коронавірусу загрожує колапсом медичної системи. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак та закликав уряд надати повний звіт роботи за рік боротьби з пандемією та представити реальний план антикризових заходів.

За його словами, можливості медичної системи рятувати людей та надавати медичну допомогу майже вичерпані: «Ситуація із поширенням ковіду у країні критична. Можливості медичної системи рятувати людей і надавати медичну допомогу майже вичерпані – людей немає де і кому лікувати.

Зростання захворюваності та можливий національний локдаун у квітні є черговим стресом для громадян, а підприємцям такі обмеження принесуть втрату вже не прибутків, а бізнесу. «Наш край» вважає, що провина за черговий локдаун та його наслідки цілковито лежать на уряді і МОЗі, а непрофесійні дії міністра Степанова дорого коштують українцям», – зазначив Олександр Мазурчак.

Як завжди, наголосив співголова партії, українська влада реагує на події непродумано, зі значним запізненням та не адекватно ситуації: «Уряд загалом та конкретно МОЗ від самого початку пандемії демонстрували свою повну неспроможність захистити українців від хвороби та економічних наслідків карантинних обмежень. Більш того, МОЗ повністю провалило національну кампанію вакцинації – єдиного дієвого на сьогодні інструменту протидії пандемії», – нагадав Олександр Мазурчак.

«Наш край» вимагає комплексного звіту уряду за рік пандемії: про те, що було зроблено для боротьби з поширенням ковіду, та щодо видатків бюджету: «Під час розгляду звіту у парламенті має бути порушене питання про відповідальність міністра охорони здоров’я Степанова за провалену роботу та його заміни. Кабмін також має представити реальний план вакцинації та антикризових заходів щодо недопущення нових хвиль захворюваності та локдаунів», – підсумував Олександр МАЗУРЧАК.

ПП "НАШ КРАЙ"
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів