Віталій Булюк: Цей світ прекрасний, бо в ньому є її величність Жінка

Свято, привітання, Булюк
В цьому переконаний депутат Херсонської обласної ради Віталій Булюк, який привітав найчарівніших наших жінок з Весною та Міжнародним жіночим Днем:

- Цей світ прекрасний, бо в ньому є її величність Жінка, в чиїх руках зосереджена велика сила, здатна підкорювати чоловічі серця і змінювати світ. Саме на вас тримається увесь людський рід – з любов’ю, теплом, терпінням і мудрістю.

У сьогоднішньому світі ви взяли на себе не тільки турботу про родину, а й про країну. Ви вмієте вести переговори, розв’язувати конфлікти, надихати на подвиги. Ви володієте колосальною творчою енергією - можете любити, надихати, зцілювати, привносити мир та злагоду.

Кожна з вас достойна витончених компліментів, оберемків квітів, бажаних подарунків і найближчих людей поруч. Нехай збуваються усі Ваші світлі жіночі бажання, нехай кожен день буде наповненим любов’ю, благополуччям і спокоєм!

З повагою Віталій БУЛЮК
Голова ХООПП «НАШ КРАЙ»,
голова фракції Херсонської обласної ради
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів