Кому вигідно розгойдувати Держгеокадастр Херсонщини

Держгеокадастр, Паливода, земля
Особи, яким «перекрито кисень» в розкрадані державної землі, заблаковано корупційні схеми по відмиванню коштів, хочуть всіма способами повернути собі роботу в Держгеокадастрі Херсонщини.

Вже кілька місяців вони ведуть брудну кампанію проти діючого голови обласного управління Олександра Паливоди. Спочатку вкидання в ЗМІ фейкової інформації, а тепер ще й інсценування «самоспалення» людини.

За повідомленням начальника поліцейського підрозділу Олександра Воропаєва, будь-яких заяв та звернень з цього приводу до поліції не надходило. Інформація, виявлена в мережі Інтернет, була зареєстрована в Журналі Єдиного обліку.

Хто цей невідомий, чому він приїхав саме до обласного управління, як в цей момент виявилися поруч саме журналісти видання «Мій Херсон», у яких з’являються неоднозначні матеріали, що мають замовний характер проти Паливоди – поки загадка.

Все це шоу і інтерес хлопців простий – зняти з посади діючого обласного начальника і грабувати з розмахом.

Олександр Паливода на своїй сторінці у Фейсбуці прокоментував даний інцидент:

«Черговою провокацією намагалися сьогодні завадити роботі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області і моїй особисто противники земельної реформи. Невідома особа, яку ніхто не бачив і не чув, яка не заходила до установи, не представлялася і не скаржилася, підпалює себе. І жодного свідка… І «випадкові» перехожі з вогнегасниками…У нас в наявності дві версії «шоу» – повна та скорочена до «потрібного» місця.

Судити вам. Наразі на місці «події» працюють співробітники поліції.

Думаю, провокації такого рівня лише підтверджують правильність обраного нами напрямку роботи, раз тим, хто намагається лобіювати чиїсь протизаконні інтереси, доводиться вдаватися до таких методів», – резюмував Паливода.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів