Розбудові місцевого самоврядування на Херсонщині допоможе досвід та професіоналізм депутатів від "Нашого краю"

самоврядування, Свято, Булюк
В цьому переконаний голова Херсонської регіональної організації ПП «Наш край» Віталій Булюк, який привітав колег зі святом - Днем місцевого самоврядування:

- Місцеве самоврядування - це гарантоване державою право для кожної нашої громади розв'язувати питання місцевого значення в межах українських законів - це коли ми з вами самі у наших містах, селах і селищах господарюємо, як у себе вдома.

На нинішніх місцевих виборах ми обрали депутатів і керівників громад, на яких поклали свої сподівання. Представники "НАШОГО КРАЮ" - партії господарників і професіоналів, отримали представництва у багатьох громадах області і вже приступили до виконання своїх обов'язків. Я розраховую на їх досвід і життєву мудрість.

Усім колегам - людям активної життєвої позиції та лідерам своїх громад, бажаю наполегливості та волі у вирішенні нагальних питань наших громадян, які довірили нам свою долю. Хай щастить нам на цьому шляху! - побажав Віталій БУЛЮК.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів