Опозиційна Платформа - За Життя - лідер на Херсонщині!

ОПЗЖ, рейтинг, лідер
ТОВ «Українська соціологічна група» з 3 по 11 жовтня 2020 року провела опитування населення Херсонської області віком від 18 років і старше.

Дослідження проведене на замовлення ТОВ "Інформаційне агентство «Українські Новини»". Вибіркова сукупність - багатоступінчаста випадкова, на останньому етапі - квотна. Метод проведення опитування - індивідуальне інтерв'ю «віч-на-віч» за місцем проживання респондента (на дому).

Якби на момент опитування відбувалися місцеві вибори, то найкращі шанси потрапити до Херсонської обласної ради мали б партії «Опозиційна Платформа - За Життя», «Слуга Народу», «Партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!», «Батьківщина», «Блок Володимира Сальдо», «Європейська Солідарність» та «Партія Шарія». Серед респондентів, які обов’язково голосуватимуть і визначилися з вибором, мають намір проголосувати:
  • за «Опозиційну Платформу - За Життя» – 25,3%;
  • за партію «Слуга Народу» – 18,4%;
  • за «Партію Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!» – 16,7%;
  • за партію «Батьківщина» – 7,7%;
  • за «Блок Володимира Сальдо» – 7,1%;
  • за партію «Європейська Солідарність» – 6,8%;
  • за «Партію Шарія» – 5,5%.
Інші партії мають менше 4,0% прихильників (в кожному окремому випадку).

Вибірка, що репрезентує доросле населення Херсонської області складає 1000 респондентів. Вибірка є репрезентативною за основними демографічними ознаками. Статистична похибка не перевищує 3,0%.

ЖИТТЯ ПЕРЕМОЖЕ!

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів