Офіцер йде в політику заради відбудови сіл на Херсонщині

офіцер, села, Коломієць
Він 20 років стоїть на захисті своєї Батьківщини – України. Протягом двох років виконував міжнародне завдання з підтримки миру та безпеки в Демократичній Республіці Конго. Чоловік, наполегливості та витримці якого можна по-доброму позаздрити. Всі ці супергеройські риси належать Олександру Коломійцю, який вирішив балатуватися у депутати Херсонського району та в Білозерську селищну раду від політичної партії УДАР Віталія Кличка.

Олександр Коломієць – чинний офіцер Збройних сил України, учасник бойових дій, воїн – миротворець, кавалер державних нагород України.

Народився і виріс Олександр в селянській родині в с. Томина Балка Білозерського району Херсонської області. Після закінчення середньої школи, де за успіхи в навчанні був нагороджений срібною медаллю, його призвали на строкову військову службу до лав Збройних сил України.

Вже будучи солдатом українського війська, Олександр вирішив здійснити свою дитячу мрію – вступив до військового вишу, який за чотири роки закінчив з відзнакою та отримав перше офіцерське звання. На досягнутому вирішив не зупинятися – здобув юридичну освіту та отримав диплом магістра державного управління.

З початку російської агресії брав безпосередню участь у бойових діях на Сході країни. А протягом 2018 – 2019 років виконував міжнародні завдання з підтримки миру та безпеки в Демократичній Республіці Конго.

Олександр Коломієць пояснює, що вирішив балотуватися у місцеві органи самоврядування саме від політичної партії УДАР, адже розуміє, що це команда порядних людей, яка хоче працювати на користь громади.

“Мені 38 років, 20 з них – я присвятив захисту Україні, наступні роки життя прагну віддати служінню громаді задля процвітання рідного краю та благополуччя українських родин. Не маю бізнесових інтересів, зв’язків в політичних колах чи особистих амбіцій. Маю лише амбітне бажання створити сильну громаду та хочу відбудувати наші прекрасні села, повернути молоді впевненість у майбутньому, а людям поважного віку – гідну старість, забезпечити якісну освіту та медицину. Я не хочу, щоб після отримання мандата депутати продовжували збагачуватись за рахунок бюджету громади. Хочу, щоб прості трударі були господарями на своїй землі!”, – зазначив Олександр Коломієць.

Олександр Коломієць знає, що потрібно робити для розвитку успішної громади. Також розуміє, що без наповнення бюджету та створення високооплачуваних робочих місць не буде ні доріг, ні шкіл, ні лікарень, ні закладів культури, ні спортмайданчиків.

Олександр Коломієць готовий разом з командою УДАР втілювати свої амбітні цілі, адже іншої альтернативи не бачить!
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів