Партія "Слуга Народу" буде приймати участь у виборах до Генічеської міської ради

партія, Соболевський, Генічеськ
Остаточну крапку в цій справі поставили ухвали апеляційного адміністративного суду на користь партії у двох судових справах щодо скасування постанови Генічеської ТВК№ 22 від 29.09.2020р. Вже можна остаточно казати, що команда партії знов є повноправним учасником виборчого процесу.

«Я особисто дуже задоволений, справедливість восторжествувала та суд прийняв законне рішення у цих справах. Так, дві ухвали першої інстанції були не на нашу користь, але в апеляції ми довели свою правоту. Хоч політична партія «Слуга Народу» і є партією влади, вважаю такий шлях єдино вірним, оскільки саме нам потрібно бути прикладом для інших в дотриманні законодавства, поваги до судової влади та дотримання її незалежності під час здійснення правосуддя.

Також хочу подякувати юридичній службі Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» та особисто адвокату Євгенії Білій, яка до речі є кандидатом від нашої партії до Херсонської міської ради, за бездоганний юридичний супровід вказаних ситуацій.

Наразі спроби конкурентів «вибити» наш список з виборчих перегонів вже позаду, і я впевнений в перемозі нашого кандидата Віктора Плохушко та команди політичної партії «Слуга Народу» на виборах до Генічеської міськради. Складнощі лише зроблять нас сильнішими, та незважаючи на них мі переможемо та в подальшому реально змінимо на краще життя громади!», - прокоментував голова Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Юрій СОБОЛЕВСЬКИЙ.

«Херсонська обласна організація Політичної Партії «Слуга Народу» двічі отримала перемогу у справах за позовом наших опонентів, які, мабуть, від страху програти 25 жовтня, намагаються скасувати реєстрацію кандидатів у депутати до Генічеської міської ради, висунутих нашою політичною силою.

Попри всі їх спроби, суд став на бік закону та справедливості, отже наші кандидати в депутати рухаються дали до перемоги на виборах. Це було дуже важливо для мене і як для адвоката, і як для кандидата в депутати Херсонської міськради, оскільки саме правозахисна діяльність та боротьба за верховенство права є моїми головними пріоритетами у місцевому самоврядуванні», - прокоментувала адвокат Євгенія Біла.

Реєстрація виборчих списків кандидатів від політичної партії «Слуга Народу» до Генічеської міськради виявилася дійсно складною та суперечливою. Спочатку були технічні складнощі та людський фактор, через які кандидат від «Слуги Народу» на міського голову Віктор Плохушко вимушений був йти самовисуванцем. Після цього – два судових позови щодо скасування реєстрації списку кандидатів в депутати Генічеської міської ради. Але на теперішній час всі перешкоди для участі представників партії у виборчому процесі усунуто.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів