Вирішити питання газифікації області хоче кандидат у депутати Херсонської облради

УДАР, Зангієв, депутати
Лідер партії УДАР Віталій Кличко знаходить велику підтриму в регіонах як серед пересічних громадян, так і серед професіоналів.

Зокрема, голова правління АТ “Херсонгаз” Альберт Зангієв прийняв рішення приєднатися до надійної політичної сили – партії УДАР – та особисто взяти участь у вирішенні питань газифікації Херсонщини на обласному рівні.

Кілька слів про кандидата у депутати Херсонської обласної ради Альберта Зангієва.

Народився 24 серпня 1965 року. Освіта – вища економічна. Одружений, має двох доньок.

Трудову діяльність розпочав у 1990 році у Бериславському районі.

Майже 10 років пропрацював у системі Херсонської облспоживспілки на посаді голови правління радгоспробкоопу “Бериславський”, заступником голови Бериславської райспоживспілки з виробництва, заступником генерального директора ЗАТ “Херсонський контрактний дім”, директором підприємства “Укроптбакалія”.

Досвід роботи у галузі будівництва та експлуатації газового господарства майже 20 років, з 2003 року обіймає посаду керівника АТ Херсонгаз, де працюють понад 1000 фахівців високого рівня. Товариство має 6 міжрайонних управлінь та 11 районних дільниць.

Головною метою перед собою ставить забезпечення надійного, безперебійного та безаварійного розподілу природного газу споживачам Херсонської області та розширення газифікації області.

Не секрет, що Херсонщина одна з найменш газифікованих областей країни, і багато населенних пунктів потребують блакитного палива, адже розвиток інфраструктури та звичайних побутових умов для мешканців є надійною запорукою розвитку територіальної громади, збільшення та примноження суспільних благ, розвитку економіки району.

Багато років Херсонгаз проводить перемовини з різними органами влади щодо необхідності розвитку газифікації Херсонщини надто у віддалених районах, які дуже потребують газифікації: Бериславському, Високопільському, Нововоронцовському, Великоолександрівському.

Доволі багато зроблено, але необхідно зробити ще більше. І робити це мають фахівці своєї справи, які досконало розуміють проблему та мають не один, а кілька шляхів вирішення.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон