Херсонські жінки говорили "ЗА МАЙБУТНЄ" в Одесі

жінки, За Майбутнє, Одеса
Регіональний форум жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» відбувся в Одесі. Херсонщину на ньому презентували представниці Каховки, Нової Каховки та безпосередньо Херсона.

«Ми зібралися, щоб по-перше, ближче познайомитися, побачити одна одну, з перших вуст почути Програму дій Жіночого руху. Та разом вирішити: ми йдемо вперед! Впевнено рухаємося у Майбутнє», - розповідає координатор жіночого крила «ЗА МАЙБУТНЄ» Анастасія Зеніна.

Серед основного під час форуму розглянули п’ять напрямків Програми (жінка у політиці, справедлива економіка, доступ до соціальних благ, розвиток інфраструктури та захист соціально вразливих верств населення).

Також говорили про те, що поява жінок у ешелонах влади зробить політику більш людяною. У якості подарунку, херсонки передали жіночому крилу Одещини кавун вагою 30 кілограмів.

Загалом, зустріч видалася яскравою та цікавою, представниці Херсонщини ще більше запалилися не боятися йти у політику! Не боятися йти у Жіночій рух.

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів