Сергій Тригуб: Переконаний, жодна область не може зрівнятися із Херсонською

Херсонщина, політика, Тригуб
Той потенціал, який має Херсонська область навряд чи можна зрівняти з будь-якою областю України», - переконаний представник політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Тригуб.

Сергій Тригуб має значний досвід роботи, від простого вчителя фізики до заступника голови Херсонської облдержадміністрації. І як ніхто інший знає про туристичний потенціал Херсонської області.

Політик наголошує, враховуючи туристичну привабливість Херсонщини, наявність баз відпочинку на узбережжі Чорного та Азовського морів, актуальним є питання ремонту автомобільних доріг до населених пунктів у курортно-рекреаційній зоні.

«Насамперед, головним завданням для області є залучення інвестицій та здійснення капіталовкладень, супроводження інвестиційних проектів, які створюють сприятливі умови для збільшення обсягів іноземних інвестицій в економіку регіону та прискорюють соціально-економічний розвиток в пріоритетних галузях у відповідних напрямках. Тому основна задача на сьогодні, яка потрібує вирішення – це дотримання норм законів у частині збереження та поновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення», - звертає увагу Сергій Тригуб.

Ще одним пріоритетним питанням, яким переймається представник «ЗА МАЙБУТНЄ» - є питання успішної інтеграції вищих навчальних закладів до освітнього європейського простору: «Якщо ми не будемо будувати школи, ми будемо будувати в'язниці, - це не мої слова. Неможливо ігнорувати світові тенденції. Нові технології щороку здійснюють революцію. Тому освіта має відповідати попиту сьогодення, сучасного суспільства та інноваційної економіки», - переконаний Сергій ТРИГУБ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів