Селищний голова Нової Маячки приєднався до команди УДАР

голова Нової Маячки, Удар
Ще одним ударівцем на Херсонщині став Кос Валентин Іванович, який вже 5-й рік стоїть у «керма» селища Нова Маячка Олешківського району.

Валентину Івановичу разом зі своєю командою вдалося багато зробити для покращення соціально-побутових умов проживання мешканців селища: освітлення на центральній вулиці, розроблений проєктний план щодо ліквідації підтоплення селища, а також ремонти доріг. Зокрема, у 2018 році, спільними зусиллями з обласною владою, було проведено ремонтні роботи від автомобільної дороги загально користування М14 до селища Нова Маячка.

Все своє життя Валентин Іванович проживає у Новій Маячці. Він знає тут майже кожну людину та добре розуміє, чого потребує його громада.

Найперше, що хоче зробити для селища – вирішити проблему з підтопленням, аби місцеві жителі могли «спати спокійно» і не турбуватися, що злива зруйнує їхню оселю.

До Валентина Івановича селяни часто звертаються щодо приватизації землі. Він запевняє, що генеральний план вже на стадії завершення, тож люди без проблем зможуть приватизувати свою земельну ділянку.

Валентин Кос впевнений, що приєднання до команди УДАРу є правильним рішенням , адже бачить в однопартійцях справжніх професіоналів, які не зраджують своїм європейським цінностям. До того ж сам лідер партії УДАР – Віталій Кличко є прикладом людини з міцним характером, який, не дивлячись на перешкоди, досягає результату.

Валентин Кос не боїться «палок в колеса» від суперників і впевнено разом з командою ударівців буде йти до поставленої мети, аби перемогти на місцевих виборах 25 жовтня і зробити життя на Херсонщині кращим!
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів