У Херсоні відбулася зустріч жіночого руху "ЗА МАЙБУТНЄ"

Урсуленко, рух, жінки
Учасниці обговорили важливі для Херсонщини проблеми та низку заходів, у яких соціально-активні представниці міста братимуть участь.

За словами координаторки жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» Анастасії Зеніної, найближчим часом жіночий рух готується взяти участь у заходах до Дня спорту в Херсоні.

«Планів багато: проведемо низку благодійних заходів, плануємо провести спортивну зарядку для малечі міста, з метою популяризації здорового способу життя», - каже Анастасія Зеніна.

Також під час зустрічі учасниці жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» Херсонщини обговорили такі важливі питання , як освіта, розглянули проблеми насилля у сім’ях, та рівень життя сільських жінок.

Не оминули увагою найголовніше питання – роль жінки у виборчому процесі.

«Це питання особливо актуальне у світлі змін до Виборчого кодексу, які передбачають запровадження гендерних квот при формуванні загальнодержавних і регіональних виборчих списків кандидатів у депутати. Ми настроєні рішуче, адже маємо високі професійні досягнення і адекватне розуміння, що потрібно громадам на місцях», - зазначила секретар Херсонської міської ради, представниця жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» Олена Урсуленко.

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів