Юрій Середюк: На Херсонщині люди мають відчути європейський рівень життя

сердюк, кличко, удар
Юрій Середюк приєднався до команди УДАР Віталія Кличка ще у 2010 році. Юрій – чесна людина та лідер громадської думки, чинний голова громадської ради при Нижньосірогозькій районній державній адміністрації, а також голова Нижньосірогозької районної федерації футболу. Завдяки його досвіду та наполегливості вдалося розвинути спортивну інфраструктуру Херсонщини.

«За п’ять років у Херсонській області нам вдалося відкрити 40 майданчиків зі штучним покриттям та два повноцінні стадіони. Щороку нами розповсюджується близько 1000 футбольних м’ячів. Ми зробили реконструкцію Нижньосірогозького стадіону, розмістивши там дитячу юнацьку спортивну школу, звели будівлю, яка не могла добудуватися 25 років,» - каже Юрий Сердюк.

За словами Юрія Середюка, на Херсонщині варто активно розвивати спортивну галузь й надалі. Він розуміє, що в області існує ще два основні питання, які потребують вирішення. По-перше, у Іванівському та Нижньосірогозькому районах вода дуже низької якості. По-друге, він виступає за збереження та відновлення зрошення в Херсонській області.

Дбає Юрій Середюк і про чисте довкілля у громаді. Так у Нижніх Сірогозах на одній із вулиць можна побачити парк, дерева у якому були висаджені за його ініціативи. Він розділяє з УДАРівцями їх проєвропейські погляди і хоче, щоб на Херсонщині люди відчули європейський рівень життя.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів