В Каховці до команди УДАР Віталія Кличка приєднався Андрій Гоголев

удар, клічко, гоголєв
Андрій Іванович Гоголев – кандидат біологічних наук, співзасновник та директор компанії по виробництву комплексних добрив і впровадження сучасних зрошувальних систем “ТерраТарса Україна” із м. Каховка Херсонської області.

Компанія “ТерраТарса Україна” є одним з найкращих платників податків у Херсонській області. За минулий 2019 рік було сплачено податків на загальну суму у 73 млн грн. Також компанія “ТерраТарса Україна” знаходиться на обліку у Офісі крупних платників податків та сплачує податки до відповідних рахунків бюджету.

Саме завдяки ініціативі Андрія Гоголева у Каховці розпочала свою роботу ґрунтово-агрохімічна лабораторія ім. професора Івана Гоголева, яка дозволяє фермерам підбирати досконалу систему живлення для будь-якої культури.

Він перший, хто в Україні розпочав технологію крапельного зрошення. Саме за розвиток цих технологій він став лауреатом премії Crawford Rein Memorial Award 2016 року Американської асоціації іригації. Та, як запевняє сам Андрій Гоголев, головним «Оскаром», яким він найбільше пишається, є для нього його родина.

Андрій Гоголев вже зробив ті речі, які, як то кажуть, прагне втілити у життя кожен чоловік: побудував будинки, посадив сад в сто гектарів і виховав трьох дітей. Ще одну місію, яку за його словами, він прагне довести до кінця – зробити Херсонщину процвітаючим регіоном, яким будуть пишатися його родина та громада! Робити це він вирішив у команді УДАРівців, адже знайшов там однодумців і розуміє, що ці люди – досвідчені професіонали.

Андрій Гоголев демонструє яскраву синергію науки і бізнесу, заснованої на сімейних цінностях. Саме таких талановитих підприємців потребує Херсонщина!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів