Херсонці УДАРно готуються до виборів

УДАР, херсонці, вибори
У Херсоні відбулося засідання команди УДАР Віталія Кличка (Херсонщина). До обласного штабу з’їхалися майбутні кандидати в депутати на місцевих виборах і прихильники УДАРУ, щоб обговорити ті проблеми, які існують в регіоні.

Ударівці запевняють, що готові взяти на себе відповідальність за покращення ситуації на Херсонщині і працюватимуть для людей.

Євген Криницький, лідер команди УДАР (Херсонщина):

«Наше завдання дійти до самих маленьких локальних громад і допомогти вирішити їх проблеми. Для цього ми маємо чіткий план дій. Комада УДАР здатна змінювати, приносити нове та краще для нашої країни і Херсонщини».

Партія УДАР має проукраїнські патріотичні погляди. За даними соцопитувань політичну силу вже підтримують 4,6 відсотків жителів Херсонщини.

Команда ударівців на Херсонщині – це вже досвідчені лідери, які вміють ефективно працювати і знають, як досягти результатів.

Вже найближчим часом команда УДАРу на Херсонщині представить всіх кандидатів, які хочуть зробити область, якою пишатимуться жителі, і де кожна людина відчуватиме комфорт і безпеку!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів