У мери Херсона від партії "УДАР" йде Сергій Дудка

УДАР, Кличко, Дудка
У Києві відбувся з’їзд політичної партії “УДАР” Віталія Кличка, на якому було прийнято відповідальне рішення - йти на місцеві вибори 2020. Участь у заході взяли громадські активісти та журналісти, члени партії з різних регіонів України, в тому числі і з Херсона.

Як зауважив мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко, у владу мають прийти молоді, активні люди. Для того, щоб владі довіряли, вона має бути компетентною і ефективною.

Балотуватися на посаду міського голови Херсона від партії «УДАР» виявив бажання Сергій Дудка, оскільки має демократичні та проєвропейські принципи, що співзвучні з позицією партії «УДАР». Сергій Дудка за чесну та прозору розбудову держави, міст і селищ.

За останні шість років роботи у Київській міській раді партія «УДАР Віталія Кличка” не словами, а ділами демонструє позитивні результати з розбудови столиці.

Голова партії «УДАР» Оксана Продан каже, що результатів, яких досягла їх команда можна реалізувати й на місцях. Вона переконана, херсонський кандидат на посаду мера Сергій Дудка зробить Херсон саме таким містом, яким буде пишатися вся Україна.

Лідер партії «Удар» Віталій Кличко бажає усім «ударівцям» перемоги на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року. Він вірить, що саме потужна команда «Удару» візьме на себе відповідальність з розбудови областей, міст і сіл. З успішних куточків України складається успіх держави в цілому.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів