Народний депутат Ігор Колихаєв звітує за рік роботи

колихаєв, звіт, народний депутат
Народний депутат України від 184-округу Ігор Колихаєв звітує за рік роботи у Верховній Раді та дякує виборцям та всім жителям області за довіру.

Працюючі заступником голови комітету з питань аграрної та земельної політики, основну увагу він зосередив на законопроєктах про підтримку сільгоспвиробників, земельних питаннях, зрошенню, соціальних гарантіях для сільських жителів. Одночасно розробив та подав до Верховної Ради законопроєкти, які стосуються залучення інвестицій у область завдяки створенню Вільної економічної зони, будівництва доріг, підтримки молоді тощо. Загалом Колихаєв є автором чи співавтором 47 законопроєктів, які обіцяв людям розробити та подати. Зараз документи знаходяться на розгляді у Верховній Раді.

Завдання депутата - залучення коштів на вирішення проблем округу. Вдалося направити майже 600 мільйонів гривень на ремонти доріг, будівництво важливих соціальних об’єктів, допомогу херсонському онкологічному центру. І це без урахування благодійної допомоги, яку Фонд Ігоря Колихаєва надає жителям округу та всієї області.

З останнього – це фінансування у розмірі 100 тисяч гривень проєкту відновлення покрівлі 100 квартирного будинку у Новій Каховці та допомога постраждалим від пожежі. Передача Херсонській міській лікарні імені С. С. Карабелеша обладнання вартістю 1,1 мільйона гривень для діагностування та лікування пульмонологічних хвороб.

«Рік роботи у Верховній Раді дав можливість зрозуміти - треба мати міцну команду місцевих депутатів у рідній області, щоб творити якісні зміни, створювати робочі місця, відновлювати дороги, школи, клуби, амбулаторії. Тож зараз працюю над формуванням такої команди в області та продовжую допомагати жителям 184 округу, як це робив і п’ять, і десять років тому ще задовго до того, як став народним депутатом. Бо НАМ ТУТ ЖИТИ!» - каже Ігор Колихаєв.© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів