Павло Потоцький привітав з Дня хрещення Київської Русі – України

Свято, привітання, Потоцький
Голова Олешківської районної ради Павло Потоцький привітав жителів району з Днем хрещення Київської Русі – України та Днем пам’яті святого князя Володимира Великого!

Визнання ролі хрещення Київської Русі-України є важливим для всього нашого народу, адже утвердження християнства стало фундаментальною основою, довкола якої сформувалася наша духовність, моральні та етичні цінності виховання прийдешніх та майбутніх поколінь, культурні та релігійні традиції України, любов та повага до ближнього.

Князь Володимир Великий вміло та мудро правив своєю державою понад тридцять років, успішно втілював у життя глибокі адміністративно-територіальні, військові, судові та освітні реформи.

Доленосним його рішенням стало прийняття християнства, як державної релігії. Воно змінило не лише світогляд князя та його особисте життя, а й стало причиною перетворення усього давньоруського суспільства, вивело нашу країну на новий рівень, визначивши її місце у колі могутніх християнських держав.

Ця світла подія стала справжнім дороговказом сучасникам до згуртованості та єдності суспільства, зміцнення його духовно-моральних засад у проведенні реформ і перетворень.

У цей святковий день бажаємо вам, шановні жителі Олешшя, миру, щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я і довголіття!

Впевнені, що це свято дасть нам духовну допомогу для утвердження миру в наших душах, сім’ях та на рідній Україні!

Зі святом вас шановні жителі Олешківського району!, - привітав Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів