Олександр Касьяненко побажав рибакам гарного кльову та щедрого улову

Свято, привітання, Касьяненко
Сьогодні в Україні відзначають День рибалки! Тож я вітаю всіх, хто вважає це свято своїм, -привітав рибалок голова правління Скадовського РСТ Олександр КАСЬЯНЕНКО:

- З давніх часів рибальство для українських чоловіків було не лише засобом для годування своїх сімей, а й улюбленим захопленням! Часи змінюються, але й сьогодні наші чоловіки полюбляють відпочивати на природі з вудочкою в руках та в компанії добрих друзів!

Мені справді приємно, що маю дуже багато друзів-рибалок - це люди різного віку, професій та стилю життя, але скажу, що всі вони - люди з великою витримкою і сильною вдачею, з неабияким почуттям гумору, а ще - справжні оптимісти!

ШАНОВНІ РИБАЛКИ! ЗІ СВЯТОМ ВАС! Нехай завжди буде лагідною для вас погода, хорошим - кльов, великою - риба! Нехай кожна рибалка дарує вам гарний настрій від щедрого улову та години душевного чоловічого спілкування у колі друзів. І нехай після кожної рибалки ваші рідні отримують гарну можливість влаштувати справжнє свято риби за родинним столом!
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів