Олена Урсуленко: Питання призначення засідання позачергової сесії Херсонської міськради – кричуще!

Олена Урсуленко: Питання призначення засідання позачергової сесії Херсонської міськради – кричуще!
Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко закликає негайно зібрати депутатів Херсонської міської ради на позачергову сесію і вирішити термінові питання:

- 27 березня 2020 року не відбудеться заплановане засідання сесії міськради. Відповідне розпорядження підписано міським головою. Причина зрозуміла - з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом.

Але саме на чергову сесію більшість депутатів (30!) міськради ініціювали винести питання на розгляд щодо збільшення фінансування медичної галузі (згідно бюджетного запиту від 18.03.20, інших пропозицій від начальника управління охорони здоров’я немає) і наповнення резервного фонду Херсона задля організації заходів протидії поширенню коронавірусу.

Тепер, коли планова сесія міськради відмінена, звісно, очікуємо призначення позачергової, бо - ПИТАННЯ КРИЧУЩЕ! Воно вимагає негайного та водночас професійного реагування задля збереження життя наших громадян.

P.S. Як і обіцяла, в понеділок 23.03.20 написала заяву про перерахування, нарахованої мені зарплати за квітень- травень в повному обсязі, на рахунок ХОБФ сприяння розвитку медицини та охорони здоров’я «МЕДИЦИНА».
РР UA 873223130000026001000009096 ХФАТ УКРЕКСІМБАНК МФО322313 код 24953420
Благодійна допомога
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів