Оксана Сироїд: Головний «корупційний» мотив Андрія Садового – збільшення надходжень до місцевого бюджету

Оксана Сироїд: Головний «корупційний» мотив Андрія Садового – збільшення надходжень до місцевого бюджету
Прикро, але Вищий антикорупційний суд не відважився визнати безпідставність обвинувачення Андрію Садовому і відкинути повністю необґрунтовану вимогу про заставу.

Поки що - один мільйон гривень застави замість п'ятдесяти мільйонів. Рішення слідчого судді про застосування запобіжного заходу Андрій Садовий буде оскаржувати в апеляційному суді.

Головний «корупційний» мотив, який побачила антикорупційна прокуратура у діях Андрія Садового, – збільшення надходжень до місцевого бюджету. Якби такими мотивами керувалися всі міські голови в Україні, то ми б мали процвітаючі громади.

А головним аргументом для обрання запобіжного заходу зазначалася наявність в Андрія Садового паспорта громадянина України для виїзду за кордон. За такою логікою обирати запобіжний захід можна для кожного.

Андрій Садовий – перший, хто найбільш зацікавлений у ефективному розгляді цієї справи. Він зацікавлений співпрацювати, бо хоче захистити свою честь та честь Львова, а також права інвестора. Тому немає жодних підстав застосовувати стосовно нього запобіжний захід, - переконана Оксана СИРОЇД.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів