Останні дані соціологів: впевнену перемогу у 182 окрузі отримує Павло Павліш

Кандидат у народні депутати від політичної партії «Слуга народу» по 182 одномандатному виборчому округу Павло Павліш посідає перше місце за симпатіями виборців.

За результатами опитування Компанія Active group, кандидатом, якому найбільше довіряють виборці, є Павло Павліш. Його рейтинг за цим показником складає 23,1%.

Друге місце посідає екс-регіонал Володимир Сальдо, що балотується від політичної платформи «За життя» - 14,7%. Кандидат від Опозиційного блоку Василь Федін отримав 7,4% вподобань виборців. 5-відсотковий бар'єр подолав також кандидат від Батьківщини Олег Предместніков.

Інші кандидати не досягли навіть 5%: по 4,6% отримали Павло Білецький та Кирило Стремоусов, 3,5% - Ніна Савіна.

2,7% опитуваних відповіли, що не підтримують жодного з кандидатів, 14,3% - не визначились з вибором. 4,5% респондентів відповіли, що не підуть на вибори 21 липня.

Компанія «Active Group» надає послуги маркетингових та соціологічних досліджень в Україні. У 2019 році посіла друге місце у рейтингу найбільш точних соціологічних компаній України за версією моніторингу проведеного «Українським соціологічним порталом».

Кількісне дослідження проводилось методом індивідуального інтерв'ю з 13 по 16 липня 2019 року серед жінок та чоловіків, що проживають в 182 виборчому окрузі (частина Дніпровського, Суворовського районів Херсона з населеними пунктами Дніпровського та Суворовської районних у місті Херсоні рад).

Дослідження електоральних настроїв в 182 виборчому окрузі проводила Компанія Active group. Всього було опитано 994 респонденти. Похибка складає 3,1%.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон