"Самопоміч" проти корупції

У питанні боротьби з корупцією «Самопомочі» у цій сфері є три головні ПРИНЦИПИ: - невідворотність покарання за корупцію, усунення умов корупції та виховання несприйняття корупції.

Саме на основі цих принципів сформований першочерговий ПЛАН «Самопомочі»:

- забезпечимо незалежність, політичну незаангажованість, професійність, прозорість спеціально створених антикорупційних органів: НАЗК, САП, НАБУ та Антикорупційного суду. І зобов'яжемо їх регулярно звітувати перед суспільством;

- відновимо скасовану кримінальну відповідальність за незаконне збагачення;

- захистимо викривачів корупції від можливих переслідування та помсти;

- 25% конфіскованих у корупціонерів коштів пропонуємо віддавати на державні гуманітарні програми (нові школи, лікарні, дитячі садки);

- повернемо вимогу наявності юридичної освіти для призначення на посаду Генерального прокурора, а також пропонуємо обирати його через конкурс.

І в контексті останніх подій і судових рішень:

- оновимо суддівський корпус через переформатування органів, які займаються добором суддів;

- зробимо незалежним і професійним Конституційний суд – через конкурси, які ми пропонуємо, жоден суддя, який допомагав Януковичу узурпувати владу, в Конституційний суд не пройде.

"Об'єднання "Самопоміч"

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон