У першій п’ятірці “Самопомочі” - четверо жінок

Як вам вчорашнє висловлювання президента Зеленського, що українські жінки залишаються нашим туристичним брендом? Обурило? Засмутило?Не звернули увагу? Представники "Самопомочі" вважають, що такі вислови є як мінімум некоректними, а взагалі-то - неприпустимими!

У першій п'ятірці "Самопомочі" - четверо жінок. Але усі вони потрапили до списку не через свою стать, а завдяки своєму розуму та відвазі!

2. Ольга Квасницкая - створила в Одесі дієву опозицію меру Труханову та відома одеситам завдяки своїй сміливій боротьбі з незаконними забудовами.

3. Саша Дрік ­ одна з найвідоміших активісток антикорупційного руху в Україні, яка б'є корупціонерів не гаслами а дієвими законопроектами.

4. Тетяна Бідняк - відома харківська волонтерка , яка підняла весь Харків, коли треба було нагодувати і озброїти армію в 2014-му.

5. Оксана Сироїд - віцеспікерка Верховної Ради та одна з найкращих парламентарок цього скликання за усіма незалежними рейтингами.

Жодна з них не потрапила до списку "Самопомочі", бо "жінка то бренд"! Усі вони увійшли до першої п'ятірки "Самопомочі", бо своєю сміливою позицією та безстрашною боротьбою довели, що гідні представляти та захищати інтереси наших громадян в українському парламенті. Погоджуєтеся?

Об'єднання "Самопоміч" - Херсон

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів