Рейтинг «Самопомочі» зростає

На парламентських виборах 2019 року у топ-5 потрапляють «Слуга народу», БПП, «Голос», «Батьківщина» та «Опозиційна платформа – За життя».

Одразу за ними – «Сила і Честь» Ігоря Смешка та «Самопоміч» Андрія Садового. Найвищий рейтинг у партії президента – 44,5%. Разом з нею до парламенту проходять Блок Петра Порошенка (Європейська солідарність), «Голос» та «Батьківщина».

Це результати експрес-дослідження компанії «Kantar Україна» (ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез Україна»), проведені серед 600 респондентів.

Порівняно з минулими соціологічними дослідженнями стрибок рейтингу відбувся в «Об'єднання «Самопоміч» – з приблизно 1% до 3,2%.

P.S. Дослідження проводилося з 30 травня по 7 червня. Вибірка багатоступенева, стратифікована за типом населеного пункту, регіоном, квотна за статтю та віком. Метод збору інформації – онлайн-опитування. Цільова аудиторія: населення України у вiцi вiд 18 до 55 poків (окрім АРК та зони проведення операцiї об'єднаних сил).

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів