Березюк : Ми маємо спільні цінності, але можемо мати різні шляхи досягнення мети

Коментуючи рішення Єгора Соболєва про вихід з партії «Об'єднання «Самопоміч», голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк наголошує, що такі події є нормальним процесом для будь-якої демократичної партії, якою є «Самопоміч».

Олег Березюк продовжує: «Напевно, вперше ми є свідками цивілізованого демократичного публічного процесу. «Самопоміч» у 2014 році стала платформою для людей, які разом боролися за Україну. Протягом п'яти років ми чесно, відкрито і прозоро виконували свої функції разом.

Те, що було ухвалено рішення наступний етап своєї політичної кар'єри реалізовувати не з «Самопоміччю», є абсолютно нормальним та демократичним. Ми маємо спільні людські цінності, але можемо мати різні шляхи реалізації та досягнення нашої мети».

Ця ситуація, на переконання парламентаря, в чергове підтверджує, що «Самопоміч» – це справжня ціннісна політична сила, на відміну від олігархічних партій, якими переповнена українська політика.

Олег Березюк акцентує: «Ми маємо процес, якого раніше в політиці не було. Він непростий, як і в кожній сім'ї, але він є чесним та прозорим. Це дуже важливо».

Народний депутат вчергове підкреслює – Соболєв виходить не з фракції, а з партії. Відтак, до кінця каденції цього скликання Верховної Ради фракція продовжує активну роботу. «Для нас дуже важлива відповідальність,– Ми прийшли в цей парламент як політична фракція і маємо працювати, бо є частиною управління держави».

Підсумовуючи, парламентар наголосив, що немає інформації про вихід інших нардепів з партії чи з фракції. «Це чутки», – сказав Олег БЕРЕЗЮК.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів