Співаковський: ВР має підтримати молодих науковців законодавчими ініціативами

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський заявив під час засідання Погоджувальної ради.

Він звернувся до Голови ВР з проханням розглянути питання освіти: проект Постанови про призначення у 2018 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених, реєстр. 8418, та проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік, реєстр. 8419.

«Це законопроекти, які дають надію молоді побачити, що влада звертається до них. Прошу колег народних депутатів в середу прийти проголосувати. Це питання 1 млн 350 тис грн! Ми два місяці не можемо вирішити і дати стипендію ВР молодим науковцям», – сказав Співаковський.

Він також нагадав, що необхідно працювати за Дорожньою картою щодо виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

«Є 7 законопроектів з інтелектуальної власності, зокрема, проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних" (щодо подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату), реєстр. №4571; проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності, реєстр. №5699.

Крім того, прошу розглянути на сесії проект Закону про внесення змін до пункту з розділу ХІІ "Прикінцеві та перехідні положення " Закону України "Про освіту" щодо уточнення деяких положень, реєстр. №8046. Наші діти повинні знати державну мову якісно! Ми повинні проголосувати за цей закон! Давайте покажемо українському народові, що народні депутати гідні звання народного депутата», – додав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів