З Президентом будуть судитися?

Через те, що Президент Порошенко підписав Указ, відповідно до якого в Україні заблоковано ряд соціальних мереж та інших ресурсів, з ним будуть судитися.

Так, сьогодні (18 травня 2017 року), Харківський юрист Дмитро Лихачов подав позов проти президента України Петра Порошенка до Вищого адміністративного суду. Його вимога – визнати незаконними частину пунктів Указу Президента України щодо блокування ряду сайтів та соціальних мереж.

Правозахисник вважає, що Порошенко порушив частину нормативно-правових актів України та Міжнародного права і які вважає позивач порушують права Українців щодо свобод.

Правозахисник задається питаннями: «Що завтра? Заборонити думати? Заборонити дихати? Я просто не можу зрозуміти: де і коли я делегував державі право визначати – що і де мені дивитися, писати і читати».

Він так само додав, що не дивлячись на те, що Україна тримає курс на Європу, а у своїх діях нагадує Північну Корею.

Правозахисник вважає, що одразу 11 пунктів Указу порушують як положення Європейської конвенції про захист прав людини так і ряд Міжнародних пактів, зокрема про громадянські і політичні права громадян. Крім того, як вважає Позивач в Указі Президента є ознаки порушення статті 34 Конституції України, яка наділяє Українців правами на свободу думки і слова.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон