В Херсоні у «Свободи» є «спільний інтерес» з В.Пелихом?

В Херсоні у «Свободи» є «спільний інтерес» з В.Пелихом?
Нещодавно в Херсоні побував нардеп «свободівець» Олег Панькевич, котрий заявив чесно і відкрито, що віднині уповноважений представляти партійні інтереси ВО «Свобода» в нашій області.

Народний депутат від «Свободи» пообіцяв, що буде, за можливості, приїжджати до Херсонської області практично щомісяця, планує відкрити навіть громадську приймальню, планує відвідувати навіть засідання виконкомів та потрапляти на сесійні засідання, як місцевих депутатів так і обласних.

Головне завдання «свободівця» - підготувати жителів області ідеологічно до нових виборів президентських та місцевих. «Буду особисто здійснювати зустрічі з громадою, організовувати публічні виступи, на місцевих виборах очікуємо мати тут позиції, як в міській раді так і в обласній... Будемо посилювати ідеологію, плануємо відкрити громадську приймальню» - заявив О.Панькевич.

При цьому нардеп заявив, що особисто знає голову Херсонської обласної ради Віктора Пелиха, і що якраз із ним має спільний інтерес - реформа місцевого самоврядування: «Однак, я не думаю, що влада готова сьогодні в цій реформі провести кардинальні зміни - ліквідувати держадміністрації», - сказав О.Панькевич.


Тетяна Дергачева//"Херсонщина за день"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів