Які штрафи загрожують херсонським бізнесменам - платникам єдиного податку?

Відповідно до норм Податкового кодексу України, платники податків, податкові агенти та/або їх посадові особи несуть відповідальність у разі вчинення порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

При цьому, за порушення законів з питань оподаткування органи, застосовуються такі види юридичної відповідальності, як фінансова, адміністративна, та кримінальна. Фінансова відповідальність застосовується у вигляді штрафів та/або пені.

Нагадаємо, що за несплату (несвоєчасну сплату) авансових внесків єдиного податку до платників єдиного податку першої та другої групи застосовується штраф у розмірі 50% ставки єдиного податку.

При цьому, до відповідних категорій платників єдиного податку у Херсоні переважно відносяться бізнесмени, які здійснюють роздрібний продаж товарів на ринках або надають побутові послуги населенню, а також суб'єкти ресторанного бізнесу.

Прес-служба ДПІ у м. Херсоні
ГУ ДФС у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів