Херсонські бізнесмени проштрафились

Цього року, міські платники податків, через несвоєчасну сплату податків та зборів, а також несвоєчасне подання звітності проштрафились на суму понад 4,1 млн. гривень.

Зокрема, з початку року 234 підприємства Херсона запізнилися із сплатою податку на прибуток, за що податківці застосували до них штрафів на 160 млн. гривень. Зазначимо, що 111 млн. гривень із цієї суми вже поповнили бюджет.

Крім того, 74 підприємства несвоєчасно подали звітність з податку на прибуток підприємств, за що мають сплатити 21 тис. гривень штрафів.

Ще 298 суб'єктів господарювання несвоєчасно сплатили свої податкові зобов'язання з ПДВ. Відповідно ревізори ДПІ у м. Херсоні їм донарахували майже 4 млн. гривень штрафів, із яких майже 3,1 млн. вже погашені.

Нагадаємо, що своєчасна сплата податків – це запорука стабільності фінансування державних видатків України. Тож просимо представників бізнес-середовища бути уважними й не порушувати податкове законодавство.

Прес-служба ДПІ у м. Херсоні
ГУ ДФС у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів