З 2230 цінних паперів на суму 2,23 мільйони гривень, емітованих для підтримки українського війська, понад 1200 викупили мешканці обласного центру, інші розійшлися переважно по сільських районах.
Та й після цього бажаючих вкласти частину заощаджень у обороноздатність країни залишилося немало. Тому регіональне управління «Ощадбанку» отримало для розповсюдження облігацій ще на п'ятдесят тисяч гривень. Найближчим часом їх отримають місцеві філії «Ощадбанку», запевнив начальник управління Володимир Дубровський.