Понад 6 мільйонів сплатив бізнес Херсонщини за «небезпечні відходи»

З початку року платники податків регіону сплатили до зведеного бюджету 6,2 млн. грн. екологічного податку.

Зокрема, до загального фонду державного бюджету надійшло 3,3 млн. грн., до спеціального фонду державного бюджету – 0,7 млн. грн., до спеціального фонду місцевих бюджетів – 2,2 млн. гривень.

«Суми сплаченого екологічного податку платниками Херсонщини частково компенсують негативний вплив шкідливих та небезпечних факторів на унікальну природу таврійського краю та економічно стимулюють суб'єктів господарювання дбайливо ставитися до навколишнього середовища», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Віталій Лазарєв.

Нагадаємо: екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. Також, з 1 січня 2014 року ставки екологічного податку становлять 100 відсотків від ставок, передбачених статтями 243-246 Податкового кодексу України за викиди в атмосферне повітря стаціонарними та пересувними джерелами забруднення, за скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти та за розміщення відходів.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон