Шкідливі звички поповнили місцеву казну

Цього року херсонці за право торгувати алкоголем та сигарками сплатили до міської казни 6,8 млн грн, зокрема: за право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами – 1 млн грн, за право роздрібної торгівлі – 5,8 млн гривень.

Зазначимо, що фахівці ДПІ у м. Херсоні протягом січня-вересня зареєстрували 1102 ліцензії, а саме ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями 573 та ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновим виробами 529.

Нагадаємо, що з 4 вересня 2014 року набрав чинності Закон від 12.08.2014 № 1638-VII «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», яким передбачено посилення контролю за обігом підакцизних товарів і правил торгівлі горілчаними виробами

Зокрема, у разі встановлення оптової чи роздрібної торгівлі алкогольними напоями та сигаретами без ліцензії застосовується штраф у розмірі 200% від вартості отриманої партії товару, але не менше 17 тис. грн (до цього часу – 1,7 тис. грн).

За роздрібну торгівлю алкоголем через касовий апарат, не зазначений у ліцензії – 200% вартості реалізованої через такий апарат продукції, але не менше 10 тис. грн (до цього – 1 тис. грн).

Прес-служба ДПІ у м. Херсоні
ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів