Водні ресурси Таврії збагатили скарбницю на 26 мільйонів

За три квартали 2014 року платники збору за спеціальне використання водних ресурсів спрямували до зведеного бюджету 26,4 млн. грн., в тому числі до бюджету Херсонської області надійшло 13,2 млн.гривень.

Як зазначив начальник ГУ ДФС у Херсонській області Віталій Лазарєв визначальним платником збору за спеціальне використання водних ресурсів залишається Каховська ГЕС ім.Непорожнього, яка забезпечує понад 70 відс. загальних надходжень збору в Херсонській області.

Аби сформувати повний перелік водокористувачів нашої області фахівці регіонального представництва Міндоходів Херсонщини системно опрацьовують інформацію обласного управління екології та Держводгоспу. Крім того, проводиться активна роз'яснювальна робота та аналіз фінансово - господарської діяльності платників податків.

Варто нагадати: відповідно до норм Податкового кодексу, плата за воду в Україні стягується за використання поверхневих та підземних вод, за користування водами для потреб енергетики та водного транспорту.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон