Депозити херсонців додали до держбюджету майже півмільйона гривень

Протягом двох декад вересня з доходів у вигляді процентів та інших пасивних доходів херсонців до Державного бюджету України надійшло 434 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, що з 1 серпня 2014 року проценти, нараховані на суму поточного або вкладного (депозитного) банківського рахунку, оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за єдиною ставкою 15%. Обов'язок із нарахування та його сплати до бюджету покладено на податкового агента, тобто особу, яка нараховує такий дохід (банк або кредитна спілка). Механізм оподаткування депозитів введено в дію Законом України від 04.07.2014 № 1588-VII.

Зазначеним Законом передбачено і звітування за даним видом податку. Особи, які нараховують доходи у вигляді процентів, у податковому розрахунку за формою № 1ДФ будуть зазначати загальну суму нарахованих у звітному періоді доходів та загальну суму утриманого з них податку. Разом із тим, інформацію про суми окремих банківських рахунків і нарахованих процентів, а також відомості про громадянина, якому нараховані такі доходи, у податковому розрахунку не зазначатимуть.

Звертаємо увагу, що з 29 серпня у Херсоні діє новий рахунок для сплати податку з доходів у вигляді процентів. Реквізити за кодом класифікації доходів бюджету 11010800 "Податок на доходи фізичних осіб із доходу у вигляді процентів": отримувач коштів - УДКСУ у м. Херсоні, Херсонської області; код ЄДРПОУ отримувача – 37959779; рахунок отримувача – 31114175700002; банк отримувача - ГУДКСУ у Херсонській області; МФО банку – 852010.

Прес-служба ДПІ у м. Херсоні
ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів