Фінансові інспектори Херсонщини виявили втрат на 12 мільйонів гривень

А виявили вони такі втрати в Управлінні Північно-Кримського каналу - повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області.

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 12 млн. грн. під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління Північно-Кримського каналу, підпорядкованого Державному агентству водних ресурсів України. Контрольний захід охопив період з 01.01.2012 по 01.03.2014.

Зокрема, протягом 2012–2013 років управління недоотримало понад 11,8 млн. грн. через те, що його посадові особи під час розрахунку витрат не включали витрати на водозабірні споруди.
Втрачено доходів від подачі дніпровської води Красноперекопському управлінню водного господарства на суму 4,5 млн. грн., Кіровському міжрайонному управлінню водного господарства на суму майже 2,4 млн. грн.

Окрім того, недоотримано доходів на суму майже 5 млн. грн. тому, що Управління Північно-Кримського каналу уклало договори із 6-ма комунальними та 4-ма приватними підприємствами, у яких занижувалась вартість водоподачі, а також не виставляло їм рахунків за надані послуги.

Протягом 2013 року посадові особи управління зайво сплатили підрядникам понад 100 тис. грн., за ремонтні роботи. Також управління витратило на оплату електроенергії 124 тис. грн., які були виділені йому на здійснення природоохоронних заходів. Управління не виставляло Кримському республіканському підприємству «Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства м. Керчі» пеню за прострочення оплати спожитих послуг.

Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області повідомляє, що матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон