Херсонці завдали державі більше мільйона збитків

Жителям Херсонщини, доля подарувала жити в унікальній місцевості – басейні Нижнього Дніпра в межах причорноморської низини...

Але разом з цим так чи інакше ми відчуваємо гострі екологічні проблеми, які виникли як завдяки спадщини так і в процесі бездіяльності або діяльності людини.

Прес-служба Херсонської міжрайонної екологічної прокуратури повідомила, що комунальне підприємство Херсонщини самовільно здійснюючи забір поверхневих вод з Дніпра завдало державі більше мільйона збитків.

Херсонською міжрайонною екологічною прокуратурою за результатами перевірки у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів на Львівському сільському житлово-комунальному підприємстві «Дніпро-1» (с. Львово, Бериславський р-н) встановлено, що комунальне підприємство протягом 2012-2013 років здійснювало забір поверхневих вод за відсутності дозволу.

Внаслідок дій самовільного забору поверхневих вод з річки Дніпро Україні заподіяно збитки на суму понад 1 мільйон гривень. Тому враховуючи встановлені порушення Херсонським міжрайонним екологічним прокурором до Господарського суду Херсонської області спрямовано позовну заяву щодо відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів комунальним підприємством.

Окрім того, екологічною прокуратурою підтримується державне обвинувачення у суді стосовно керівника вказаного комунального підприємства за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 КК України (службова недбалість).

За матеріалами прес-служби
Херсонської міжрайонної екологічної прокуратури

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон